₺199,90 KDV Dahil
₺289,00 KDV Dahil
₺359,90 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Ücretsiz Kargo
₺219,99 KDV Dahil
₺189,99 KDV Dahil
₺199,99 KDV Dahil
₺219,99 KDV Dahil
₺269,40 KDV Dahil
₺499,00 KDV Dahil
%46 İndirim
%46İndirim
Ücretsiz Kargo
₺699,00 KDV Dahil
₺219,99 KDV Dahil
₺229,99 KDV Dahil
₺299,99 KDV Dahil
₺229,99 KDV Dahil
₺269,40 KDV Dahil
₺449,00 KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
Ücretsiz Kargo
₺699,00 KDV Dahil
₺183,99 KDV Dahil
₺229,99 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Ücretsiz Kargo
₺77,99 KDV Dahil
₺129,99 KDV Dahil
1 2 3 ... 11 >

Kadın Spor Ayakkabı 

Birçok kadın şıklığına önem verdiği kadar rahatlığına da önem vermektedir. Spor ayakkabılar tercih edilirken ilk olarak göz önüne alınan rahatlığı olmaktadır. Günlük hayatımızda, sporda ve hayatımızın her anında kullandığımız spor ayakkabıları her zaman ayağımıza uygun olan ve en kaliteli olan tercih edilmelidir. Hem bizi rahat ettiren hem de yaptığımız kombinlerin  tamamlayıcısı olan spor ayakkabılarda yüksek taban spor ayakkabı bayan gibi birçok tercih bulunmaktadır. Kadın spor ayakkabı tercihi yapılırken sakatlık riskini en aza indirmesi ve ayağınızı ne kadar rahat ettirdiğini ön planda tutmak gerekmektedir. Yanlış seçilmiş olan spor ayakkabı sağlığınızı tehdit etmektedir. Tercih yaparken bunu unutmamalısınız. Sitemizde en rahat ve tarzınıza uygun olan spor ayakkabılara kolaylıkla ulaşabilirsiniz.  

Spor Ayakkabı Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir? 

Kadın spor ayakkabı modelleri arasından seçim yaparken rahatlık ön planda tutulmalıdır. Bayan spor ayakkabı tercihi yaparken sitemizden görsellerine ve özelliklerine göre seçim yapabilirsiniz. Kadın günlük spor ayakkabı tercihi yapılırken ayakkabının nefes alan kumaştan olmasına dikkat edilmelidir. Ayak hava almadığı durumlarda kötü koku ve mantar gibi hastalıklar meydana gelebilmektedir. Spor ayakkabıların rahat olması kadar tarzınıza hitap etmesi de önem taşımaktadır. Tarzınıza hitap eden spor ayakkabıları, kadın spor ayakkabı modelleri arasından kolaylıkla bulabilirsiniz. Sitemizde yazlık spor ayakkabı bayan sekmesine girerek yazlık ayakkabıları kolayca görebilirsiniz. Yüksek taban kadın spor ayakkabı modelleri kısa boylu kadınlar tarafından oldukça tercih edilmektedir. Bu modelleri tercih ederken ayağınızı rahatsız edecek, burkma gibi sakatlıklara sebep olabilecek ayakkabılardan uzak durmanız gerekmektedir.  Bu tercihleri yaparken kadın spor ayakkabı markaları arasında seçebilirsiniz.

Kadın Spor Ayakkabı Nasıl Kombin Yapılır? 

Spor ayakkabı bayan tercih edilirken rahatlığı ile birlikte nasıl kombin yapılacağı da önemli bir husustur. Kombini tamamlayan en büyük aksesuarlardan biri de ayakkabılardır. Beyaz kadın spor ayakkabı bütün yaptığınız kombinlere uyum sağlayacaktır. 

Jean Kombini 

Spor ayakkabı kombini denilince akla ilk gelen jean kombinidir. Günlük hayatımızda en çok kullandığımız kombin seçeneği arasında gelmektedir. Bunun için bilekli spor ayakkabı kadın ve herhangi bir jean giyerek hem rahat hem de oldukça şık kombin elde edebilirsiniz. Nike kadın spor ayakkabı modelleri arasından tercih yaparak rahatça kombin yapabilirsiniz. Renkli spor ayakkabı kadın ile kombinlenmiş olan bir jean ile oldukça sıra dışı bir tarz oluşturabilirsiniz. 

Kumaş Pantolon Kombini 

Şıklığı ve rahatlığı bir arada yakalamak için kumaş pantolon kombinleri oldukça işe yaramaktadır. Bunun için bağcıksız kadın spor ayakkabı ile bir kumaş pantolon özellikle maskülen tarzı seven kadınlar oldukça iyi bir tercihtir. Skechers kadın spor ayakkabı modelleri arasından kombinlerinize uygun olan ayakkabıyı seçebilirsiniz. 

Etek Kombini 

Etek kombini yapmak jean kombini kadar kolay olmamaktadır. Tarzınıza uygun olan bir etek ile herhangi bir yüksek taban spor ayakkabı kadın modeli tercih ederek hem güzel bir kombin oluşturabilir hem de boyunuzu daha uzun gösterebilirsiniz. Bu kombinler için Adidas kadın spor ayakkabı ve Puma kadın spor ayakkabı modelleri oldukça iyi bir tercih olacaktır. 

Şort- Elbise Kombini 

Herhangi bir şort veya elbise altına yazlık spor ayakkabı kadın modelleri arasından bir ayakkabı ile kombin yaparak oldukça farklı ve şık kombinler oluşturabilirsiniz. Ortopedik spor ayakkabı kadın tercihi yaparak rahatlığı ve şıklığı bir arada yakalayabilirsiniz. Lumberjack kadın spor ayakkabı ve Reebok kadın spor ayakkabı ile her kombinize ve tarzınıza uygun olan spor ayakkabıyı bulabilirsiniz.

// // ///////////////////////////////////