Kadın Sandalet

Ayaklar vücudun tüm ağırlığını yüklenen organdır. Günlük yaşamdaki her türlü hareketli aktivite ayaklar ile yapılmaktadır. Ayakların korunması amacıyla ayakkabılar üretilmektedir. Ayakkabı sektörü de modayla beraber sürekli gelişen ve değişen bir hal almıştır. Kış için ayrı, yaz için ayrı ve bahar mevsimleri için ayrı ayakkabılar üretilerek her zamana uygun kullanım rahatlığı sağlanmıştır. Yazın kavurucu günlerinde daralmamak amacıyla ayakkabılar çok tercih edilmez. Bunun yerine kadın sandalet modelleri yaz rahatlığını sağlamaktadır. Bütün yaz ayı boyunca sıklıkla giyilen sandaletler çok türlü ve değişik modellerde üretilmektedirler.

Sandalet Çeşitleri

Sandalet kadın çeşitleri her gün yenilenen koleksiyonlarıyla tüketici karşısına çıkmaktadır. Her geçen yıl öncekine göre farklı model ve çeşitler üretilerek kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. Ayakkabı dünyasının devleri yaz ayları için rahatlık, konfor ve şıklığı göz önünde bulundurarak kadın sandalet modelleri üretmektedir. Düz tabanlısından topuklusuna kadar birçok ürün alıcı bulmaktadır.

Hasır Sandalet

Son yıllarda sandalet çeşitleri içinde en çok göze çarpan modellerden biri kadın hasır sandalet olmuştur. Hasırdan üretilmiş olmaları nedeniyle otantik bir hava vermektedir. Hasır sandalet modellerinde kahverengi, siyah ve beyaz modeller bulunmaktadır. Deniz kenarına gidilmiş bir yazda akşam gezmelerinde uzun salaş elbiselerin altına hasır sandalet şık bir görünüm vermektedir. Kadın parmak arası sandalet çeşitleri hasır detaylar ile üretilerek her yerde rahat bir kullanıma sahip olmaktadır.

Topuklu Sandalet

Sandalet dendiği zaman akla rahatlık gelmektedir. Fakat özel bir günde giyilecek şık bir elbisenin altına düz taban bir sandalet uygun olmayabilir. Kadınların bir kısmı ise topuklu ayakkabıdan vazgeçememektedir. Bu durumlar için yazın topuklu sandalet çeşitleri ile istenilen şıklık yakalanabilir. Topuklu sandaletlerde kendi aralarında topuk farkları bulunmaktadır. Kadın dolgu topuk sandalet her kısımdan eşit yüksekliğe sahip olduğu için gün boyu rahatlık sağlamaktadır. Bu ortopedik sandalet kadın modelleri ayak sağlığını da korumaktadır. Topuklu sandaletler hem özel günlerde hem de günlük hayatta giyilebilecek modeller barındırmaktadır.

Deri ve Spor Sandalet

Bayan sandalet modelleri hem şıklığa hem de rahatlığa göre üretilmişlerdir. Yaz aylarında pantolon veya şorttan vazgeçemeyenler için spor sandalet kadın modelleri bulunmaktadır. Genellikle 2-3 cm arası bir topuk yüksekliğine sahip olan bu outdoor sandalet kadın çeşitleri gün boyu yürüyüş yapacak olan kadınlar için ideal bir üretimdir. Rahat kullanımlarıyla gün boyu ayağı sıkmadan konforlu vakit geçirilebilmektedir. Yazın ortasında bir partiye gidecek olan kadınlar elbiselerinin şıklığını bozmayacak bir ayakkabı tercih etmektedirler. Bunun için de kadın deri sandalet uygun tercih olmaktadır. Deri kayışları sayesinde sağlamlığını koruyan ürünler giyilen şık elbisenin bütünlüğünü sağlayacaktır.

Sandalet Kullanım Alanları ve Fiyatları

Kadın sandalet ayakkabı diğer ayakkabıların aksine sadece yaz mevsiminde giyilecek bir çeşittir. Bu bakımdan yazın giyildiği için ayağın büyük bir kısmı dışarıda kalacak şekilde üretimler yapılmaktadır. Günlük hayatta he an dışarı çıkabilecek iken kadın terlik sandalet hızlı ve rahat bir kullanım sağlamaktadır. Evin bahçesinde ve kısa yürüyüş yollarında rahatlıkla kullanılmaktadır. Kadın sandalet modelleri yazın her anına uyum sağlamaktadırlar. Plajda topuğu olmayan yerle bitişik olan bir sandalet rahat yürümeye yardımcı olmaktadır. Kadın spor sandalet modelleri ile rahat günler geçirilebilir. Bayan sandalet modelleri çeşitlerine göre fiyatlandırmalar almaktadır. Fakat hem piyasasının geniş ve hareketli olması hem de birçok firmanın rekabet içerisinde olması sandalet modelleri kadın çeşidinin fiyatlarının düşmesine neden olmaktadır. Bu fiyat aralıkları yaz mevsiminin her anında rahatlıkla giyilen sandalet modellerinin her bütçeye uygun alıcılar bulmasına fayda sağlamaktadır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR