1 2 3 4 >

Çocuk Spor Ayakkabı

Farklı tarza sahip kız çocuk spor ayakkabı modelleri yaratıcı kombinler için tamamlayıcı özelliğe sahiptir. Özellikle hiking ya da treeking tarzı düşünülen aktivitelerde rahat ve konforlu yürüyüşün anahtarı olan spor ayakkabı çocuk ürünleri, çocuk modasında oldukça büyük bir öneme sahiptir. Farklı renk, model ve özelliklere sahip spor ayakkabıların erkek çocuklar için olanları da mevcuttur. Erkek çocuk spor ayakkabı modellerinde genel olarak tercih edilen renk mavi ya da siyah tonları olsa da farklı renk seçenekleri de mevcuttur. Doğa yürüyüşlerinin vazgeçilmezi arasında yer alan spor ayakkabı erkek çocuk ürünleri genellikle eşofman, polar ya da yürüyüş pantolonları ile kombin yapılmaktadır.

Spor ayakkabı kız çocuk ürünlerinde genel olarak kullanılan renkler pembe, kırmızı ya da sarı tonlarıdır. Ancak bazı kız çocuk ayakkabılarının üzerlerinde çizgi film karakterlerine de rastlamak mümkündür. Kız çocuk ayakkabı spor modellerinin gerek sade gerekse çizgi film karakteri olanları tasarlanırken ilk amaç çocukların ayakkabı ile rahat etmesini sağlamaktır. Gerek kız gerekse erkek çocuklar için spor ayakkabı üretiminde çocukların ayak sağlıkları son derece önemli bir faktördür. Her cinsiyete uyum sağlayan ve sık tercih edilen beyaz spor ayakkabı çocuk modelinde çocukların ayak sağlığını korumak için özel bir pet mevcuttur. Yalnızca beyaz spor ayakkabıda değil hemen hemen her modelde yer alan özel petler çocukların yürüyüşlerde rahat etmesini sağlamaktadır.

Çocuklar İçin Rahat ve Konforlu Spor Ayakkabı Modelleri

Gerek erkek gerekse kız çocukları için spor ayakkabı modelleri firmamız tarafından üretilmekte ve sizlerin beğenisine sunulmaktadır. Ürünlerin tamamında rahat hareket olanağı sunan petler ve ayakların kapalı bir ortamda uzun süre kalarak koku oluşturmasını önleyen özel mikro delikler yer almaktadır. Kız ve erkek spor ayakkabı çocuk modellerinin her birinde çok farklı renk seçenekleri yer almaktadır. Bu sayede çocuklar istedikleri spor kıyafetler ile kombin yapabilecekleri ayakkabılara kavuşmuş olacaktır. Geniş numara skalasına sahip farklı çocuklara göre spor ayakkabı modelleri ile çocuklar tam ayaklarına uyan ayakkabıya sahip olmaktadır. Yürüyüş esnasında ayaklarına bol gelen ya da ayaklarını sıkan ayakkabılar, çocukların yürümek istememesine neden olmaktadır.

Çocuklar İçin Işıklı Spor Ayakkabı Modelleri

Özel üretim erkek ve kız çocukları için ışıklı spor ayakkabı ürünleri, çocukların en çok sevdiği modeller arasında yer almaktadır. Genellikle spor ayakkabının taban kısmına yerleştirilen özel ışıklar farklı renklerde yanıp sönerek çocukların diğer arkadaşları arasında dikkat çekmesine neden olmaktadır. Işıklı spor ayakkabı çocuk kız ve erkek ürünlerinde yeşil, pembe, mavi, mor ya da sarı yanan ışıklar çocuklar hareket ettikçe aktifleşecek şekilde tasarlanmıştır. Gerek beyaz kız çocuk spor ayakkabı gerekse daha farklı renkler ayakkabılara entegre edilebilen ışıklar, çocukların yürümeyi ve koşmayı daha çok sevmelerini sağlamaktadır. Erkek çocukları arasında da son derece popüler olan ışıklı spor ayakkabı çocuk ürünleri, çocukların spor yapmalarına teşvik için güzel bir hediye olacaktır.

Çocuklar İçin Yüksek Tabanlı Spor Ayakkabı Modelleri

Yüksek tabanlı spor ayakkabı kız çocuk ve erkek çocuk modelleri özellikle boyunu daha uzun göstermek isteyen çocuklar için idealdir. Üründe kullanılan yüksek taban gerek boyu daha uzun göstermekte gerekse daha rahat bir kullanım sunmaktadır. Bol taşlı ya da sert zeminde doğa yürüyüşleri yapan aileler çocukları için yüksek tabanlı ürünler tercih etmektedir. Yüksek taban kız çocuk ya da erkek çocuk spor ayakkabı modelleri sayesinde çocuklar daha rahat yürüyebilmektedir. Üretilen spor ayakkabı çocuklar için rahatlık konusunda birçok testten geçirilmektedir. Testten geçirilen ürünler arasında yüksek tabanlı ayakkabılar da bulunmaktadır.

Sitemiz üzerinde birbirinden farklı ayakkabı modellerine sahip olmak güvenle alışveriş yapmak için hemen şimdi siparişinizi oluşturun kısa sürede sizlere ulaşsın.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR